Moskitiery

Moskitiery do nowoczesnego domu w Warszawie

W naszej firmie Ewa Pietraszewska Design wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy im wysokiej jakości moskitiery. Gdy szukają Państwo skutecznej ochrony przed owadami, dostępne w naszym asortymencie moskitiery to niezawodny wybór! Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Moskitiery to praktyczne i estetyczne osłony przeznaczone do montażu na oknach i drzwiach, które dzięki temu, że wykonane są z gęstej sieci, stanowią sprawdzoną ochronę przed owadami, które mogą przedostawać się do budynku – komarami, muchami, pszczołami, osami i innymi.

Dostępne w naszej ofercie moskitiery to szeroka gama różnych konstrukcji oraz wariantów kolorystycznych, dlatego mogą dopasować je Państwo indywidualnie do miejsca montażu – w razie potrzeby zawsze służymy pomocą w doborze.

W naszej ofercie dostępne są poniższe moskitiery:

  • moskitiery okienne i drzwiowe

  • moskitiery ramkowe z możliwością montażu zawiasów

  • moskitiery przesuwne i zwijane – rolowane

  • moskitiery na okna dachowe

  • i inne typy moskitier na życzenie klienta

Kładziemy nacisk na wysoką jakość, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie takie moskitiery, które są skuteczne, a przy tym estetyczne oraz łatwe w obsłudze, aby podczas cieplejszych dni Państwo oraz Państwa bliscy mogli wypoczywać bez narażania się kontakt z owadami zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy i móc jednocześnie cieszyć się świeżym powietrzem.

Nowoczesny design – Moskitiery Warszawa

Nasze moskitiery przygotowywane są na indywidualny wymiar, dlatego też możemy dopasować je do każdego kształtu i wielkości okna, aby zapewniały one pełną ochronę. Dzięki solidnemu wykonaniu ramki oraz siatki będą one mogły posłużyć Państwu na długi czas.

Moskitiery i firany - przykład wykonania

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów, dlatego też mamy nadzieję, że uda nam się spełnić również Państwa wymagania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z uznanymi producentami, a także indywidualnemu podejściu do każdego klienta zapewniamy profesjonalną obsługę w realizacji osłon okiennych. Oferujemy również rolety rzymskie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych usług, pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego salonu firmowego znajdującego się w Warszawie przy ulicy Wilhelma Konrada Roentgena 46, gdzie nasi pracownicy będą mogli doradzić Państwu w doborze odpowiednich moskitier oraz innych dekoracji.

Ewa Pietraszewska Design – moskitiery Warszawa – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług!