Nasza firma powstała w 1999 roku, od samego początku zajmowaliśmy się kompleksowym doradztwem w zakresie dekoracji okien. Zrealizowaliśmy mnóstwo pomysłów, ubraliśmy setki, a nawet może tysiące okien, a tym samym sprawiliśmy, że domy i mieszkania naszych klientów stawały się piękniejsze, przytulniejsze i bardziej funkcjonalne.

Po latach pokoje dziecięce zaczęły się zamieniać w pokoje nastolatków, obserwowaliśmy dorastanie dzieci naszych klientów, które zaczęły się usamodzielniać i wyprowadzać do własnych mieszkań. Nierzadko zdarzało się, że nasi klienci kupowali i zmieniali swoje mieszkania, na nowe domy. Mieliśmy i mamy ogromne szczęście być z naszymi klientami wtedy, kiedy nas potrzebowali. Poprzez całą tę podróż towarzyszy nam zadowolenie z wykonywanej pracy, a także to, że możemy być pomocni i potrzebni.

Przez  15 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, rozwinęliśmy zakres naszych usług o wiele nowych marek, wprowadziliśmy nowoczesny asortyment karniszy i rolet. Współpracujemy z firmami tworzącymi tzw, inteligentne domy, gdzie wiele funkcji dekoracji okien obsługuje się za pomocą systemów elektrycznych.

Naszym atutem jest własna pracownia krawiecka, gdzie każda zasłona jest szyta ręcznie, co daje jej indywidualny charakter.  Często do naszych realizacji stosujemy jedwabie o przeróżnej fakturze i kolorach ( około 160 ) które poprzez swój szlachetny połysk, pięknie rozświetlają wnętrza.

W skład naszych kompetencji wchodzi dekorowanie łóżek i kanap, to znaczy zagłówki – tapicerowanie, narzuty, poduchy oraz pokrowce na kanapy, prócz tego potrafimy wykonać obrusy, podkładki kuchenne oraz pełne komplety pościeli.

Uważnie słuchamy i skupiamy się na potrzebach naszego klienta. Daje nam to dokładny obraz całej sytuacji. W efekcie końcowym zasłony i firany tworzą bajkowe kompozycje dopasowane do danego wnętrza.

Dzięki wieloletniej pracy zyskaliśmy ogromne doświadczenie w stosowaniu tkanin oraz w projektowaniu nowych i funkcjonalnych rozwiązaniach na okna. Naszą zaletą jest to, że realizujemy własne wizje i projekty.

Od 2008 roku zaczęliśmy również zajmować się dekoracją wnętrz ,co z powodzeniem kontynuujemy.

Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, co pozwala nam poprzez wspólna pracę i zaangażowanie realizować marzenia naszych klientów.

Cały czas śledzimy trendy, kupujemy nowe próbniki z tkaninami, tapetami, wyjeżdżamy na targi, skąd przywozimy nowości. Mamy przekonanie, że przyczyniamy się do tworzenia estetyki i komfortu, by żyło się nam Wszystkim lepiej i piękniej.

 

 

ZALETY

REKOMENDACJE

Restauracja ,,Dom Polski”

ul. Francuska 11, Warszawa

Derm Clinic – Klinika Dermatologii Estetycznej

ul. Wąwozowa 32, Warszawa

K&K – Klinika Kosmetyki i Medycyny Estetycznej

ul. Wąwozowa 32, Warszawa

Pałacyk Ministerstwa Spraw Zagranicznych

ul. Foksal 6 , Warszawa

Ambasada Amerykańska

Al. Ujazdowskie 29/31, Warszawa

Business Centre Sp. z o.o.

Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa

Fenix Opportunieties S.A.

ul. Poznańska 16/5, Warszawa

J.S. Invest Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 9, Warszawa

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77

Restauracja ,,Villa Uphagena” ul. Jana Uphagena 23, Gdańsk

Casinos Poland

ul. Wolność 3 a , Warszawa

Obdarzyli nas zaufaniem:

Marzena Manteska

Katarzyna Dowbor

Robert Janowski

Joanna Koroniewska

ARCHITEKCI

Współpracujemy z wieloma znanymi i godnymi polecenia architektami.

USŁUGI DODATKOWE

CZYSZCZENIE ZASŁON

Naszym klientom w ramach usług dodatkowych proponujemy czyszczenie i konserwację zasłon. Takie zabiegi mają pomóc w wieloletnim użytkowaniu i pielęgnacji zasłon.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne oferowane w bogatej gamie kolorystycznej i w różnych systemach mają wiele zalet:

1. Bezpieczeństwo – Rolety są dodatkową zaporą dla nieproszonego gościa, po zastosowaniu rygli lub blokad uniemożliwiających podniesienie pancerza z zewnątrz.

2. Nowoczesność – Różnorodność kształtów i sposobu montażu rolet stwarza ogromne możliwości kształtowania elewacji obiektu.

3. Zacienienie.

4. Ochrona przed owadami. Jako opcją istnieje montowania rolowanej moskitiery.

5. Izolacja akustyczna oraz termiczna. 30% o około tyle zwiększy się izolacja termiczna otworu okiennego po zamontowaniu rolety.

6. Ochrona przed niszczącymi warunkami atmosferycznymi.

MARKIZY

Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne.

Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez markizy.

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

MOSKITIERY

Moskitiera stanowi skuteczne zabezpieczenie przed insektami. Dzięki siatce, uniemożliwia przedostanie się owadów do wnętrze mieszkania.

Moskitiera ramkowa stanowi sztywną konstrukcję – naciągnięta siatka rozpostarta jest na ramce pasującej do wszystkich rodzajów okien, mocowanej za pomocą obrotowych uchwytów.

W ofercie kolory ramek – biały, drewnopodobny, ciemnobrązowy, mahoń – siatka czarna bądź szara.

To rozwiązanie stosowane jest szczególnie przy drzwiach balkonowych gdzie specjalnie wzmocniony profil osadzony jest na zawiasach umożliwiając swobodne otwieranie moskitiery.

Moskitiery rolowane przeznaczone są do montażu we wnękach po zewnętrznej stronie okna lub drzwi. Obsługa odbywa się za pomocą mechanizmu sprężynowego który zwija siatkę do kasety. Profile dostępne są w kolorach białym i brązowym