Rolety

Rolety rzymskie – Warszawa

W naszej firmie Ewa Pietraszewska Design przygotowaliśmy dla klientów pełną gamę stylowych dekoracji okiennych. Oferujemy również cieszące się dużą popularnością rolety rzymskie. Pracownia nasza mieści się w Warszawie ale zachęcamy do kontaktu także osoby z innych regionów kraju.  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Rolety rzymskie stanowią interesującą dekorację okienną zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych wnętrzach. Stanowią one atrakcyjną alternatywę dla firanek, a przy tym pełnią funkcje rolet, czyli pozwalają na osłonięcie wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz przed wzrokiem innych osób.

Dzięki swojej specjalnej konstrukcji rolety rzymskie pozwalają na łatwe regulowanie dostępu światła do wnętrza. Tkanina rolety jest specjalnie składana, tworząc dekoracyjne fałdy, które pięknie prezentują się w oknie. Jednym pociągnięciem specjalnego łańcuszka lub koralików można zmienić pozycję rolety, odsłaniając okno lub zasłaniając je częściowo lub całkowicie.

Rolety rzymskie wykonujemy w różnych wariantach do wyboru:

  • montowane do okna, ściany lub sufitu

  • montowane uchwytem na ramie okiennej w sposób bezinwazyjny

  • sterowane łańcuszkiem lub koralikami

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały i mechanizmy do rolet rzymskich, które odpowiadają za ich wygodną obsługę. Oferujemy między innymi rolety w kolorach jednolitych, w tym popularnej bieli i kremie, a także tkaniny z różnymi wzorami, które wprowadzają do wnętrza wyjątkową elegancję. Wykorzystujemy również specjalne tkaniny zaciemniające, które nie przepuszczają światła.

Rolety a nowoczesny design

W naszej firmie zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, współpracy z wieloma producentami tkanin, a także indywidualnemu podejściu do klienta jesteśmy gotowi do spełnienia wszystkich Państwa życzeń dotyczących dekoracji okien.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych osłon okiennych i dekoracji, pozostajemy całkowicie do dyspozycji. Prosimy o przekazanie nam zapytań telefonicznie, e-mailowo lub też odwiedzenie nas w naszym salonie firmowym znajdującym się w Warszawie. Tutaj nasi specjaliści będą mogli doradzić Państwu odpowiednie rozwiązania, aby okna mogły prezentować się elegancko – zarówno w domu, jak i w innych przestrzeniach, między innymi w biurach, hotelach, restauracjach, kawiarniach. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi: 

Ewa Pietraszewska Design – rolety rzymskie Warszawa – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług!

rolety rzymskie - przykładowe wykonanie